

Specialist op het gebied van IT/ICT alsmede privacy en gaming. Is al sinds de oprichting verbonden aan het kantoor en kreeg tussendoor een kijkje in de keuken bij Skype.
Meer weten? Lees hier het mini-interview.
Gisteren besprak ik in het NOS Nieuws op Radio 1 kort de uitspraak van de Hoge Raad in de Runescape zaak. Een interessante kwesties waarin de Hoge Raad, evenals het Hof, tot het oordeel komt... Lees verder.
Op 12 januari 2012 heeft de kantonrechter te Haarlem de eerste uitspraak gedaan over de Wet Van Dam die op 1 december 2011 in werking is getreden en die, onder meer, het stilzwijgend verlengen van... Lees verder.
Hostingprovider Versio dreigt een ontevreden klant met een rechtszaak nadat de laatste via Twitter zijn onvrede over de dienstverlening van Versio kenbaar heeft gemaakt. Volgens de klant... Lees verder.
De Eerste Kamer is gisteren akkoord gegaan met de Wet op de kansspelen in verband met de instelling van de Kansspelautoriteit (“KSA”). De KSA vervangt het College van Toezicht op de... Lees verder.
Morgen treedt de Wet Van Dam in werking en is het, kort gezegd, niet langer toegestaan om in algemene voorwaarden te bepalen dat een overeenkomst stilzwijgend wordt verlengd, tenzij er op elk... Lees verder.