Werkt op dit moment aan een lekker kleurtje; in Frankrijk tot dinsdag 14 september
Expert in de juridische aspecten van de aanschaf tot en met de outsourcing van software, of het nu gaat om klassieke software, open source of software as a service (internet). Voert procedures over mislukte (ICT-)projecten en voert procedures over inbreuk op software. En houdt contracten, ondanks zijn lange gestalte, bij voorkeur zo kort mogelijk. Bestuurslid van de NVVIR.
Meer weten? Lees hier het mini-interview.
De rechtbank Dordrecht heeft een opmerkelijke uitspraak gedaan over de uitputting van software, mede in verhouding tot de contractuele afspraken omtrent de overdraagbaarheid van de licentie. Het... Lees verder.
Een vraag die veel mensen zichzelf ongetwijfeld zullen stellen. En laten we eerlijk zijn: het is ook niet altijd even makkelijk. Dat moet de Linux Foundation ook gedacht hebben. Zij bieden nu een... Lees verder.
Moge het je bespaard blijven: een crash van de harde schijf. Mocht het je toch overkomen, het bedrijf Reqor Data Company heeft 7 misverstanden op een rij gezet. 1. Stop de schijf niet meer in de... Lees verder.
Wat ons betreft een leuk nieuwtje. Ik ben gevraagd om vaste columnist te zijn voor de rubriek "ConfICT" in de AG. M'n eerste column is onlangs gepubliceerd. Hij gaat over het arrest waarin de... Lees verder.
Het leek allemaal zo mooi. Pretium - een aanbieder van vaste telefoniediensten (en veel in het nieuws ivm ruzies met KPN) en CPM - een aanbieder van callcenter diensten, zijn een mooie... Lees verder.